Lüksteks Fabrika

Hakkımızda

Sitingo Oto, standart ve özel tasarım oto koltuk kılıfı ve oto koltuk minderi üreticisi olup bir Lüksteks markasıdır. 1994 yılında Bursa’da kurulmuş olup toplam 9000 m² alan üzerinde entegre üretim tesisi olarak faaliyet gösteren Lüksteks, Sitingo markası ile oto tekstili alanında popülerliğini sürdürmektedir.

Lüksteks şirket bünyesinde Sitingo markası altında oto koltuk kılıfı ve oto aksesuarları, Veldena markası altında ev tekstili ürünleri ve Fabrictime markası altında kumaş üretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Entegre bir üretim tesisi olan fabrikamızda kumaşın üretilmesinden laminasyonuna, konfeksiyonundan paketlemesine kadar bütün süreçler kendi bünyemizde, ISO9001:2015 kalite sertifikası standartlarında ve her aşamasında ayrı kalite kontrol süreçleriyle yürütülmektedir.

Şirket olarak, hammaddeden nihai ürüne kadar tüm süreci kendi tesislerimizde gerçekleştirmemiz sayesinde rekabetçi fiyat politikamız, yüksek kalite standartlarımız ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile tüm iştiraklarımıza katma değer sağlayıp birlikte sürdürülebilir bir gelişimi hedeflemekteyiz.